איחוד תיקים בהוצאה לפועל –  איחוד תיקים בהוצאה לפועל משמעו כי נגד פלוני אלמוני קיימים מספר תיקים בהוצאה לפועל; משמע אותו אדם חייב כספים למספר גורמים. אותו הליך משפטי המכונה כאמור ‘איחוד תיקים בהוצאה לפועל’ מבוצע באמצעות עורכי דין המתמחים בתחום המסחרי/אזרחי. במידה ואותו אדם חייב מתמודד עם מספר תיקים, טוב לו שיפנה לעורך דין הוצאה לפועל אשר יוכל במקרים רבים לאחד את התיקים, להביא את החייב להסדרי חוב , ובכך למעשה להוריד מעמסה רבה מההתנהלות היומיומית של בעלי חובות.

דיני חברות – הקמה וטיפול שוטף בחברות , פירוק וחיסול חברות , העברת מניות , מכירה וקניה של חברות פעילות.

הוצאה לפועל – גביית חובות מסחריים , טיפול בצקים חוזרים , הסדרי חוב לחייבים , מחיקת חובות לחייבים. למעשה, עורך דין הוצאה לפועל יסייע לביצוע כלל הפעולות הללו.

ירושות | עזבונות – כתיבה ועריכה של כל סוגי הצוואות , ניהול עיזבון של נפטרים , איתור ומימוש זכויות יורשים , ייצוג בסכסוכי ירושה. עו”ד צוואות וירושות יטפל עבורכם בכל הנושאים הללו.

ליטיגציה מסחרי/אזרחי – ייצוג בבתי המשפט של תביעות כספיות מסחריות ו/או פרטיות

עורך דין מקרקעין – מכונה גם “עורך דין נדל”ן”. עריכה של הסכמי מכר נדל”ן מסחרי ופרטי , בדיקת נכסים טרום-רכישה , עריכת הסכמי שכירות מסחריים ופרטיים , ייעוץ וייצוג במיסוי מקרקעין , הגשת תביעות לפינוי מושכר , ייצוג בתביעות לליקויי בניה . הצורך בעורך דין מקרקעין הינו צורך חיוני היות ותכלית הדברים כרוכה לרוב ברכש או שכירות של נכסים יקרים מאוד אשר היווצרותם מורכבת ממספר שלבים המשלבים רשויות מקומיות, קבלנים, ולקוחות קצה. משרד עורכי הדין “אדם סדון ושות'” הינו משרד עו”ד מקרקעין באשקלון, אך אנו מייצגים גם לקוחות באזור העוטף.

עורך דין פשיטת רגל –  בעת שחברה פושטת רגל היא למעשה נכנסת להליך שעשוי להיות מסחרר. הרבה פעולות צריכות להינקט, וגם לבעל עסק אשר נפל מנכסיו ישנן זכויות אשר עליהן יש לשמור.
עורך דין פשיטת-רגל ידאג לכל צרכי התיק ויעשה כל שביכולתו וביכולת המשרד ע”מ להצליח בתיק. אם אתם בסיטואציה המצריכה עו”ד פשיטת רגל, אנו כאן עבורכם.

הוצאה לפועל מזונות – חשוב לזכור כי חוק ההוצאה לפועל מכיל היבטים מחמירים כלפי אינדיבידואלים אשר אינם עומדים בתשלום מזונות. עורך דין הוצאה לפועל-מזונות ידאג להגיש בקשה לביצוע פסק דין למזונות בהוצאה לפועל, כמובן שאף פתיחת התיק בהוצאה לפועל מהווה פעולה בסיסית אשר ינקוט עו”ד העוסק בהוצאה לפועל-מזונות. משרד עורכי הדין “אדם סדון ושות” – עורך דין מסחרי אזרחי באשקלון, עוסק בכל קשת הפעולות המשפטיות אשר קשורות בהליך של הוצאה-לפועל-מזונות.

תביעות קטנות – בתביעות קטנות ינסה התובע האזרחי לשכנע את בית המשפט האזורי לתביעות קטנות כי לטענותיו יש בסיס. בבית המשפט לתביעות קטנות אף אחד מן הצדדים אינו מיוצג באמצעות עו”ד, יחד עם זאת עורך דין לתביעות קטנות יוכל לסייע בניסוח כתבי הגנה וכתבי-תביעה ובכך למקסם את הסיכויים לזכות כמו גם לדחות כתב תביעה מנגד. בתביעות קטנות קיימת תקרת תביעה אשר בעבר עמדה על 17,800 ש”ח וכיום עומדת על 33,900 ש”ח. בית הדין לתביעות קטנות אמנם אינו כפוף לדברים סטנדרטיים בערכאות משפטיות אחרות כגון: סדרי דין ודיני ראיות, אך השופט או השופטת כן ידאגו להתייחס למרכיבים מהותיים בטענות הצדדים על-מנת להבין את הסיטואציה לעומק על מנת להגיע להכרעה מושכלת.